Ňufíčkova poradna

Ňufíčkova poradna je online poradna pro zakrslé králíčky, které něco trápí a nevědí si s tím rady ani oni, ani jejich chovatelé. Pokud hledáte to správné krmivo a pamlsky, napište mi a já se s vámi rád podělím o své zkušenosti. Anebo chcete poradit, proč je váš zakrslý králíček poslední dobou bez nálady a bez chuti k jídlu? Ňufíčkova poradna je pro vás tím pravým místem, kde požádat o radu. Nebojte se a napište nám, jsme první online oficiální poradna pro zakrslé králíčky!

Rady, dotazy a připomínky nám můžete zasílát na tuto emailovou adresu: domacikralicek@gmail.com. Budeme rádi za každou zpětnou vazbu.

Komentáře

  1. Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jak efektivně králíčka ochladit. V letních vedrech se nám to nedaří. Namáčíme mu ouška a čumáček. Někde jsem četla, že se mu může dát PET lahev se studenou vodou a on se k ní přitiskne. Bojím se, aby se nenastydl. Máte s tímto zkušenost?

    1. Dobrý den,
      jak správně ochladit králíčka najdete v našem článku pod tímto odkazem: http://domacikralicek.cz/ochlazeni-v-lete/. Čumáček rozhodně nenamáčíme. Tím králík totiž dýchá a nesmí se mu tam dostat voda a navíc se jim to nelíbí, když jim někdo šahá na čumáček. Od studené lahve králíček určitě nenastydne, když už se mu to nebude líbit a bude ho to studit, tak se tulit přestane. Náš Ňufíček se ke studené lahvi vůbec nechce tulit. My jenom otíráme ouška z vnějšku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *