Registrované CHS, registrovaní chovatelé

CHS Penegrimus

Hlavní naší prioritou jsou socializovaná miminka zvyklá na kontakt s člověkem a krásní typoví zakrslí králíčci.

V případě zájmu o miminko ušáčka od nás je možné nás kontaktovat na tel. 724 776 778 (pouze sms, zavolám zpět, často nemohu tel. zvednout) nebo na fb stránkách – chov Penegrimus – kam mohu rovnou zaslat i fotky volných králíčků.Králík Teddy - CHS Penegrimus

Ceny bývají 300 – 1500 kč, záleží vždy na konkrétním miminku, typu srsti, zbarvení, pohlaví a výstavních předpokladech. Jsme od Mladé Boleslavi, ale dopravu je možné zařídit po celé ČR – já mohu pomoci s dopravou do Kolína, Liberce a Prahy a nebo lze využít specializovanou přepravu zvířat. Preferuji osobní převzetí přímo u nás.

S časem se pokusím vždy co nejvíce přizpůsobit. Je možnost u nás zakoupit i kompletní vhodné vybavení pro králíčka. Každý králíček si odnese balíček krmení do začátku a v případě zájmu i seno a větvičky na okus. Chovatelský a poradenský servis po celý život králíčka samozřejmostí.

Webová stránka: PenegrimusCHS Teddy z Cihelny

Certifikovaná, registrovaná CHS Teddy z Cihelny. již přes 20 let se zabývám chovem čistokrevných zakrslých králíků. Zaměřuji se na zbarvení japanovité, ale mám i jiné barevné rázy. 
 
Od roku 2011 se zabývám novošlechtěním plemene zakrslý Teddy.  Fotečky volných králíčků najdete na mých webových stránkách: www.teddyzcihelny.webnode.cz  nebo můžete volat: 731 073 646CHS Teddy z Cihelny
 
Králíčci od nás mají oficiální rodokmen, jsou po výstavně oceněných rodičích. Ceny králíčků se pohybují od 400 do 1000 kč . Jsem ze Zaječova okres Beroun. Preferuji osobní odběr, ale dopravu mohu zajistit téměř po celé ČR speciální přepravou.
 
Každý králíček od nás je tetován, má PP. Do začátku dostává granulky cca na 14 dní. A majitelům přidávám rady do začátku. Prohlídka chovných jedinců i odchovů při osobním odběru samozřejmostí. I chovatelský servis po celý život králíčka. Možnost i hlídání v době dovolených.
 
Webová stránka: Teddy z Cihelny