Hlídání mazlíčků

Petland

Petland - ŇufíčekNabízíme profesionální péči o vaše mazlíčky, ať už u nás v malém rodinném hotelu nebo u vás doma. Jsme první a jediný hotel pro drobná zvířata s domácím prostředím v Čechách a sídlíme v centru Prahy v ulici Marie Cibulkové 10. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování zvířat po celý rok. O zvířata se stará přímo majitelka hotelu, která má doktorát z komunikace a psychologie zvířat a letité zkušenosti jak s chovem zvířat, tak se samotným hlídáním. I naše pomocné síly jsou vzdělané v oboru, tím pádem jsou naše služby na velmi profesionální úrovni a je možné poskytnout péči i zvířeti v rekonvalescenci.

Logo Petland - ŇufíčekKromě hlídání zvířat nabízíme i množství doplňkových služeb jako je pronájem kompletně vybavených klecí či boxů pro zvířata, zajištění kvalitního krmení, profesionální nafocení zvířat, stříhání drápků nebo srsti dlouhosrstých zvířat, doprava, poradenství atd.

Zvířata mají umožněný každodenní individuální pohyb mimo klec i na zahradě v ohrádce. Ceny za hlídání se pohybují od 100 Kč na den. Pro rychlé zjištění celkové ceny můžete využít naši jedinečnou kalkulačku hlídání. Pro více informací navštivte www.hlidanimazlicku.cz nebo Facebook. Na telefonu 773 97 33 97 nás zastihnete každý pracovní den od 9 do 17, provoz hotelu je jinak nonstop. Zvířata přijímáme vždy po domluvě každý den od 8 do 22 hodin. Podmínkou přijetí je zdraví zvířete a u králíčků platné očkování proti králičímu moru a myxomatóze. Těšíme se na vás!